Opis działalności

Firma "ABT POLSKA s.c." została założona w celu świadczenia dla innych podmiotów gospodarczych oraz dla klientów indywidualnych kompeksowych usług z zakresu Administracji Bezpieczeństwa oraz Teleinformatyki. Naszą misją jest stworzenie gotowych , kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów pozwalających im na oszczędności finansowe jak również podniesienie jakości czy też wydajności swoich pracowników.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży Teleinformatycznej, Administracji oraz Ochrony i Bezpieczeństwa pozwala nam zaproponować Państwu sprawdzone usługi oraz narzędzia , które pomogą ograniczyć koszty prowadzenia działalności jak również umożliwią podniesienie jakości i wydajności pracy. 

 

Przeglądając naszą ofertę przekonają się Państwo , że naszą domeną jest proponowanie możliwie prostych i tanich rozwiązań , a zysk upatrujemy w długotrwałęj kompleksowej współpracy. Podczas realizacji większych projektów współpracujemy z naszymi sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy. Firma "ABT POLSKA s.c." działa na terenie całego kraju.